eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Charytatywny spektakl w Lelisie. Uczniowie z Obierwi zagrają dla Filipa z Olszewki

REKLAMA
zdjecie 7237
CK-BiS LelisCK-BiS Lelis
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W najbliższy wtorek, 13 stycznia, w sali widowiskowej CK-BiS w Lelisie odbędzie się spektakl teatralny połączony ze zbiórką funduszy na leczenie. Wydarzenie organizowane przez Szkołę Podstawową w Obierwi jest częścią akcji „Gramy dla Filipa z Olszewki”.

Przedstawienie powstało na podstawie bajki autorstwa ks. Mieczysława Malińskiego. Organizatorzy zaplanowali dwa występy, które rozpoczną się o godzinie 9:30 oraz 11:00.

Głównym celem akcji jest wsparcie finansowe leczenia Filipa z Olszewki. Osoby uczestniczące w wydarzeniu będą mogły wesprzeć zbiórkę poprzez zakup cegiełek.

Koszt jednej cegiełki wynosi 10 zł.

Całość dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana bezpośrednio na leczenie chłopca.

Spektakl ma charakter otwarty - zaproszeni są uczniowie, rodzice, nauczyciele, a także mieszkańcy i goście z okolicznych miejscowości.

Podsumowanie informacji:

Data: 13 stycznia 2026 r. (wtorek).

Miejsce: sala widowiskowa CK-BiS w Lelisie.

Godziny: 9:30 oraz 11:00.

Wstęp/Cegiełka: 10 zł.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×