2021-12-10T12:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Co kupić na prezent na święta osobie, którą słabo znasz? Podpowiadamy!

REKLAMA
REKLAMA

Co kupić na prezent na święta osobie, którą słabo znasz? Podpowiadamy!

W kalendarzu grudzień, na podwórku śnieg, a w niejednym oknie wesoło błyszczą lampki na choince. To oznacza jedno… coraz bliżej święta! Jeśli jeszcze nie zabrałeś się za tworzenie listy prezentów do kupienia to przypominamy, że czas leci jak szalony! Szczególnie, jeśli oprócz swoich najbliższych, musisz obdarować również osoby, które niezbyt dobrze znasz. Nie masz pomysłu na kreatywne prezenty na święta dla pracowników, rodziców partnera, których dopiero poznajesz, a może dla dalekiego kuzyna? Poznaj 5 naszych niezawodnych propozycji na uniwersalne podarunki, które śmiało można podarować komuś, kogo słabo znasz!

Voucher na pobyt w dowolnym miejscu

Komfortowe, nierzadko nawet luksusowe obiekty pod marką Sun&Snow zlokalizowane są w turystycznych rejonach Polski – głównie nad morzem, w górach i na Mazurach. Voucher na pobyt w apartamentach to idealna opcja na prezent świąteczny dla osoby, której nie znasz zbyt dobrze. Dzięki swojej uniwersalności ucieszy zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Przy zakupie nie musisz decydować o konkretnym miejscu, ilości osób czy długości pobytu. Wybierasz jedynie kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent i gotowe! O reszcie osoba obdarowana zdecyduje sama. 

Voucher do sieci salonów SPA

Jeśli przed tobą zakup prezentu na święta dla kobiety, którą słabo znasz, ta propozycja będzie idealna. Voucher do jednego z najpopularniejszych salonów SPA w wybranej lokalizacji w Polsce! Żyjemy w ciągłym biegu, stresie i zmęczeniu, stąd chwila odpoczynku w formie prezentu praktycznie każdemu przypadnie do gustu. Tak jak w przypadku poprzedniej propozycji, bezpieczeństwo zapewnia tutaj możliwość wyboru przez osobę obdarowaną zarówno samych zabiegów, które zostaną wykonane, jak i miejsca ich realizacji. 

Kolacja w wybranej restauracji w Polsce

Kolacja w wykwintnej, renomowanej restauracji to kolejna propozycja na niebanalny prezent, który jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się dla osoby, którą słabo znasz. Znów pozostawiasz obdarowanym możliwość wyboru, zarówno co do lokalizacji, jak i dań, które zostaną podane. Wybiorą je sami, spośród wielu różnorodnych, dostępnych w kartach menu pozycji. Na taką kolację niekoniecznie trzeba wybrać się z partnerem. Można zabrać przyjaciółkę, rodzica czy kuzyna. Dzięki temu podarunek w formie kolacji dla dwojga tylko zyskuje na uniwersalności!

Własny planner

W biegu dnia codziennego gubimy się we własnych myślach. Wizyta u lekarza, ważne spotkanie, załatwienie spraw w urzędzie – takie wydarzenia często mogą wypaść z głowy w natłoku codziennych spraw i obowiązków. Odpowiedzią na to jest własny planner! Można w nim zaprojektować rozkład dzienny, tygodniowy i miesięczny oraz dodać bloki dodatkowe dostosowane do konkretnego stylu życia. Dzięki temu jest to idealny podarunek świąteczny dla osoby, którą słabo znasz. Nieco organizacji w personalizowanym wydaniu przypadnie do gustu każdemu.

Boxy prezentowe

Już bardziej uniwersalnie się nie da! Boxy prezentowe są odpowiedzią na wszystkie pytania osób, które poszukują podarunków świątecznych dla kogoś, kogo słabo znają. To pakiety kilkuset atrakcji, realizowanych na terenie całej Polski, z których osoba obdarowana wybiera jedno marzenie do spełnienia. W ofercie znajduje się siedem grup tematycznych – dla niej, dla niego, dla dwojga, pobytowe, za kierownicą, z adrenaliną oraz rozwijające każdą zajawkę. Mało tego! W każdej kategorii znajdują się trzy opcje cenowe. Stąd możesz postawić na boxa zarówno, gdy szukasz budżetowego prezentu do 100 zł, jak i uniwersalnego, luksusowego podarunku za 2000 zł. 

Jak widać mamy naprawdę wiele opcji na niebanalne podarunki, w dodatku w formie przeżycia, które idealnie sprawdzą się dla osób, których zainteresowań nie znamy. Są to vouchery dające możliwość swobodnego wyboru, dzięki czemu prezenty zawsze będą trafione i dopasowane do aktualnych potrzeb osób, które obdarowujesz. Mamy nadzieję, że zdecydowałeś się na którąś opcję i pomogliśmy ci w podjęciu tej niełatwej decyzji co do wyboru prezentu świątecznego!

 

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×