eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Czarna seria w Troszynie. Zmarło trzech strażaków, w tym komendant gminny

REKLAMA
zdjecie 6884
REKLAMA
zdjecie 6884
Posłuchaj

Już trzykrotnie w ostatnim czasie społeczność troszyńskiej straży musiała żegnać swoich kolegów. Po śmierci druha Mariusza nadeszły kolejne smutne wiadomości: zmarł komendant gminny OSP, ale też najstarszy strażak w szeregach jednostki z Troszyna.

27 czerwca na wieczną wartę odszedł druh OSP Troszyn Mariusz Białobrzewski, członek zarządu OSP w Troszynie i członek zarządu gminnego OSP. Niestety, 2 lipca przyszła kolejna smutna wiadomość. Zmarł Tadeusz Jasionek, komendant gminny OSP w Troszynie.

Cztery dni później środowisko strażackie w Troszynie znów poniosło wielką stratę. Tym razem nadeszła wiadomość o śmierci Alfreda Zygmunta Zielińskiego, najstarszego strażaka OSP Troszyn. Jego pożegnanie odbędzie się w niedzielę.

Więcej o: straż, Troszyn
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15  16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23  24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×