Czarnotrzew: Uszkodzona linia wysokiego napięcia spowodowała pożar
fot. sxc.hu- W miejscowości Czarnotrzew o godz. 18.46 zgłoszono pożar słomy w belach, leżących pod linią energetyczną. Przypuszczalną przyczyną pożaru były iskry z uszkodzonej linii energetycznej. Pożar ugaszono jednym prądem wody - poinformował Jarosław Wilga z PSP w Ostrołęce.
Zobacz również
Impreza z pompą z okazji 130-lecia OSP [VIDEO, ZDJĘCIA]
Płonął las i wysypisko śmieci
Pożar na cmentarzu parafialnym
Ulica Goworowska: Po kolizji musiała interweniować straż [ZDJĘCIA]
Dzień Strażaka w Ostrołęce: „Powinniśmy się cieszyć, że tak duża jednostka dba o nasze bezpieczeństwo” [VIDEO, ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 | 30 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |



1
8