Dachowanie w Kordowie: Sprawca pijany? [ZDJĘCIA]

O zdarzeniu ostrołęckich policjantów powiadomił przypadkowo przejeżdżający kierowca, który zauważył wypadającą z drogi toyotę.
- Według wstępnych ustaleń kierujący toyotą na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i dachował. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn z terenu gm. Olszewo-Borki. Jeden z nich trafił do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań, natomiast po przeprowadzeniu badania trzeźwości okazało się, że drugi z mężczyzn miał w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Na wykonano oględziny miejsca zdarzenia, jak i pojazdu, zdjęcia, a także zabezpieczono ślady – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Dalsze czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego.



Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
9 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
16 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
21 | ![]() |
23 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |