zdjecie 9799
zdjecie 9799
2019-06-11T09:36:15+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dni integracji w Szkole Podstawowej nr 2 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. archiwum szkoły
REKLAMA
1
0
1

Po raz drugi w Szkole Podstawowej obchodzone były Dni Integracji. Akcji zorganizowanej w dniach 3 – 7 czerwca towarzyszyło hasło „Każdy z nas ma prawo do szczęścia, miłości i akceptacji”.

W trakcie akcji wszystkie podjęte inicjatywy służyły przełamywaniu własnych barier i słabości w atmosferze pozytywnego współzawodnictwa. Pokazały również, że każdy z uczniów ma swoje talenty i zdolności.

Przedstawiciele klas IIa, IIIa, IVa, IVb, Va, Vb, VIc, VIIa i VII c brali udział w różnorodnych konkursach, w czasie których mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu ortografii, matematyki i bezpieczeństwa oraz mogli wziąć udział w turnieju sportowym. Tygodniowe zmagania zostały nagrodzone przez dyrektor Beatę Kowalczyk i organizatorów konkursów dyplomami
oraz słodkimi upominkami.

Oto laureaci poszczególnych konkursów:

Konkurs matematyczny klas II-III:
I miejsce:
    • Karolina Chłopek, klasa II a
    • Dominik Kamionowski, klasa III a
II miejsce:
    • Amelia Kowalska, klasa II a
    • Jakub Kobyłecki, klasa III a
III miejsce:
    • Jan Szewczyk, klasa II a
    • Mikołaj Boryszewski, klasa II a
    • Julia Drobot, klasa III a
    • Filip Berk, klasa III a

Konkurs matematyczny IV-V:
I miejsce:
    • Wiktoria Gut, klasa IV b
    • Wiktoria Smolińska, klasa V a
    • Adam Sochaj, klasa V a
    • Szymon Płocharczyk, klasa V b
II miejsce:
    • Paulina Łasiewicka, klasa IV a
    • Wiktor Białczak, klasa IV a
    • Karolina Choromańska, klasa IV b
    • Krzysztof Nejman, klasa IV b
    • Maja Raźny, klasa V a
    • Wiktoria Nejman, klasa V b
III miejsce:
    • Wiktoria Śpiewak, klasa IV a
    • Wiktor Bożomański, klasa IV b
    • Kinga Czaplicka, klasa V a
    • Kacper Strzeszewski, klasa V a
    • Gabriela Chojnowska, klasa V b

Konkurs ortograficzny klas II-III:
I miejsce:
    • Jakub Łępicki, klasa II a
    • Malwina Marciniak, klasa III a
    • Bartosz Głażewski, klasa III a

II miejsce:
    • Michalina Kościńska, klasa II a
    • Julia Drobot, klasa III a

III miejsce:
    • Mateusz Barszcz, klasa II a
    • Kalina Ropiak, klasa IIIa

Wyróżnienia:
    • Karolina Chłopek, klasa II a
    • Eliza Cenzer, klasa II a
    • Mikołaj Boryszewski, klasa II a
    • Klaudia Kamionowska, klasa III a
    • Jakub Terlikowski, klasa III a

Konkurs ortograficzny klas IV-VIII
I miejsce:
    • Katarzyna Mazur, klasa IV a
    • Kacper Strzeszewski, klasa  V a
    • Kinga Czaplicka – klasa V a
    • Ewa Kamionowska, klasa VI c
    • Marcel Szczubełek, klasa VII c
    • Mateusz Morawski, klasa VII a

II miejsce:
    • Alicja Rutkowska – klasa IV a
    • Kacper Kamiński – klasa V b
    • Dawid Deptuła – klasa VII a

III miejsce:
    • Wiktoria Śpiewak – klasa IV a
    • Cyprian Kostrzewski – klasa V b
    • Szymon Płocharczyk – klasa V b
    • Milena Tokarzewska – klasa VII a

Turniej sportowy klas IV-V:
I miejsce: klasa IV b
II miejsce: klasa V a
III miejsce: klasa IV a i klasa V b

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×