Dobra wiadomość dla Ostrołęki! Będą dwa nowe Orliki i dofinansowanie na dokończenie budowy szpitala
Boisko przy SP Nr 1Odblokowane zostaje wcześniej wstrzymane dofinansowanie do budowy boisk „ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 1 i Zespole Szkół Nr 3 w Ostrołęce oraz uruchomione zostanie dalsze finansowanie budowy szpitala w Ostrołęce.
Na dokończenie budowy szpitala w Ostrołęce Samorząd Województwa Mazowieckiego przeznaczy w najbliższych dwóch latach ok 40 mln zł, po 20 mln w 2011 i 2012 roku.
Na wsparcie w 2011 roku mogą liczyć również Ochotnicze Straże Pożarne.
Marian Krupiński
Wiceprzewodniczący Sejmiku
Województwa Mazowieckiego
Przypomnijmy:
W maju br Zarząd województwa mazowieckiego wycofał się z budowy orlików. Planowano budowę ok. 60 orlików na całym Mazowszu. To sytuacja wyjątkowa w całej Polsce. Samorządy gminne musiały szukać pieniędzy w swoich budżetach albo przerywać rozpoczęte prace i zrywać rozstrzygnięte przetargi.
Dla Ostrołęki oznaczało to iż, w naszym mieście miały nie powstać Orliki przy SP 1 i SP 3. Teraz powstaje kolejna szansa, iż te cenne sportowe inwestycje powrócą do Ostrołęki.
Zobacz również
Kolejny "Orlik" odebrany (zdjęcia)
Pierwszy mecz na Orliku rozegrany! (zdjęcia, wideo)
Nowe Boisko Orlik w Nowej Wsi
Kolejny nabór na "Moje Boisko - ORLIK 2012"
Ponad 12 milionów złotych dofinansowania z UE dla Ostrołęki !!!

Kłopoty finansowe Mazowsza. W tym roku nie będzie "Orlików" w tym dwóch w Ostrołęce!
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 | 19 | 20 |
21 |
22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |


1
2
17