eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Dobrzy ludzie odmienili los niepełnosprawnego pana Leona. Wybudowano mu podjazd

REKLAMA
zdjecie 9224
fot. FB/A w Kurpiowskiej Puszczyfot. FB/A w Kurpiowskiej Puszczy
REKLAMA
zdjecie 9224

Pan Leon to kolejna osoba, która dzięki ludziom dobrej woli ma lepsze warunki do życia. Niepełnosprawny mężczyzna zyskał m.in. podjazd dla swojego wózka do kontenera socjalnego, jaki zamieszkuje w Myszyńcu.

Wolontariusze są niesamowici!

Końcówka ubiegłego roku w naszym regionie to prawdziwy czas cudów spowodowany przez ludzi dobrej woli. Jeden z nich to przypadek pana Henryka, który mieszkał w zawalającym się domu. Wolontariusze sprawili, że ma już gdzie mieszkać i są to dużo lepsze warunki, niż dotychczasowe.

Ale to nie jedyna tego typu akcja. Kolejną opisano na profilu "A w Kurpiowskiej Puszczy" w mediach społecznościowych. Niepełnosprawny mężczyzna z Myszyńca trafił na ludzi dobrej woli, którzy pomogli mu w przyłączeniu źródła energii elektrycznej do kontenera socjalnego, jak również wybudowanie podjazdu dla wózka inwalidzkiego. Jak czytamy:

W ciągu jednego dnia, dzięki współpracy Świętego Mikołaja i jego oddanych pomocników, życie niepełnosprawnego człowieka zaczęło się zmieniać na lepsze. Przyłączenie prądu elektrycznego oznaczało dostęp do oświetlenia, ogrzewania i innych dóbr cywilizacji, podczas gdy nowy podjazd ułatwił codzienne poruszanie się i integrację z lokalną społecznością.

 

Źródło: A w Kurpiowskiej Puszczy
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
dk18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×