eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Drabina Rozwoju: Spotkanie ze stylistami i wizażystami [VIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9202
fot. ZSZ 2fot. ZSZ 2
REKLAMA
zdjecie 9202
W weekend młodzież z ZSZ 2 i ZSZ 4 w Ostrołęce spotkała się ze znanym stylistą - Grzegorzem Blochem. Stylista wraz ze swoją ekipą pracującą na co dzień w warszawskim Atelier No 1.

- Spotkanie to kolejny etap projektu "Mój wybór - moja przyszłość". Młodzież spotkała się ze specjalistami od wizażu i budowania wizerunku - powiedział nam działający przy projekcie Mariusz Mierzejewski. - Projekt realizujemy od kilku miesięcy, ma pokazać młodym ludziom, że mogą osiągnąć wszystko, jeżeli tylko będą chcieli.

Grzegorz Bloch miał za zadanie zebrać grupę ludzi, którzy na spotkaniu z młodzieżą przekażą im wiedzę na temat pracy stylistów i wizażystów.

- Jestem rdzennym ostrołęczaninem, chciałem wrócić do miasta, w którym nie byłem od 20 lat i zobaczyć, co się tu dzieje i czy jest tu jakiś pomysł na robienie tego co robię na co dzień - opowiadał Bloch.

Wcześniej w ramach projektu zorganizowano między innymi: spotkanie z Katarzyną Cichopek i Natalią Kukulską. Uczestnicy spotkań zorganizowali też charytatywny koncert Natalii.

Projekt "Mój wybór - moja przyszłość" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorami są fundacja "Drabina Rozwoju" oraz samorząd miasta.
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×