eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dramat przy Gorbatowa: Pies nie pozwalał podejść do umierającego właściciela. Mężczyzny nie udało się uratować [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
fot. J. Pychfot. J. Pych
REKLAMA
zdjecie 1524
Ostrołęka: W minioną sobotę, przed godziną 15, na ławce przy ulicy Gorbatowa zauważono leżącego mężczyznę. Przechodnie natychmiast powiadomili policję i pogotowie.

Kiedy na miejsce przybyły służby okazało się, że dostępu do nieprzytomnego mężczyzny broni jego pies. Po kilkunastu minutach bezowocnych starań w dotarciu do umierającego, policjanci użyli gazu, aby odstraszyć zwierzę.

- Policjanci próbowali uspokoić go specjalnym gazem. Ostatecznie udało się to za pomocą koca gaśniczego - mówi Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Dopiero wtedy pracownicy pogotowia przystąpili do reanimacji poszkodowanego, a następnie odwieźli go do szpitala. Niestety, jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna zmarł.

Rzecznik ostrołęckiej policji w rozmowie z naszym portalem dodał, że co roku zdarza się kilka takich przypadków, kiedy agresywne zwierzęta uniemożliwiają podjęcie akcji.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
fot. J. Pychfot. J. Pych
fot. J. Pychfot. J. Pych
fot. J. Pychfot. J. Pych
fot. J. Pychfot. J. Pych
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×