eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Dramatyczny finał rodzinnej awantury. 43-latek próbował popełnić samobójstwo

REKLAMA
zdjecie 1109
zdjecie 1109
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Dramatyczny przebieg miała rodzinna awantura, po której 43-letni mężczyzna podjął próbę samobójczą. Został odnaleziony przez policjantkę z Myszyńca i przekazany pod opiekę służbom ratunkowym.

 Do zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie doszło we wtorek, 2 marca w godzinach nocnych. Policję o niepokojącym zachowaniu 43-latka zawiadomiła żona mężczyzny. Z informacji przekazanych oficerowi dyżurnemu wynikało, że pomiędzy małżonkami doszło do kłótni, w trakcie której z mężczyzna zagroził odebraniem sobie życia.

 Na miejsce skierowano policjantów, którzy nawiązali kontakt telefoniczny z desperatem. Po krótkiej rozmowie mężczyzna wyłączył telefon. Sytuacja była dramatyczna, gdyż nie była to pierwsza próba jaką podjął mężczyzna. Z uwagi na sytuację na miejsce docierały kolejne patrole, które przeszukiwały las oraz miejsca do których mężczyzna mógł się udać. W trosce o życie mężczyzny Komendant Miejski Policji w Ostrołęce wprowadził alarm w jednostce, dzięki któremu w działania poszukiwawcze zaangażowali się również ci policjanci, którzy mieli w tym czasie wolne od służby. Do akcji przyłączyli także strażacy, wykorzystano też kamerę termowizyjną.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 Po ponad godzinnych poszukiwaniach policjantka z komisariatu policji w Myszyńcu st. post. Agata Pisiak w ciemnościach dostrzegła sylwetkę poszukiwanego mężczyzny. Odnaleziony desperat z uwagi na swój stan zdrowia został przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×