Droga K61: Honda przecięła ciągnik na pół (ZDJĘCIA)

Wczoraj tuż przed godziną 13 dyżurny kolneńskiej policji został poinformowany o wypadku drogowym na trasie relacji Stawiski - Łomża w okolicach miejscowości Karwowo. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce.
Tam wstępnie ustalili, że 74-letni kierowca ciągnika rolniczego jechał z podczepioną zgrabiarką do siana. Najprawdopodobniej chcąc przejechać przez skrzyżowanie drogi K-61 z drogą prowadzącą do Karwowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą 33-letniemu mieszkańcowi Augustowa. W rezultacie doszło do zderzenia, w wyniku którego ranni zostali obaj kierowcy.
Starszy z nich trafił do łomżyńskiego szpitala z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami. U młodszego stwierdzono złamanie mostka. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Kolna.
Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
[źródło – www.podlaska.policja.gov.pl]


Zobacz również

Paprotnia: Wypadek, nie żyje jedna osoba

Gościszewo: Wypadek autobusu z dziećmi, sześć osób rannych

Rozmowa Barack Obama - Igor Janke dla Salon24.pl

Warszawa: Wypadek autobusu na skrzyżowaniu Rzymowskiego z Puławską (WIDEO)

Miecugow przeprosił Joannę Lichocką. „Zrobił to w sposób żenujący” (WIDEO)

Małdyty: Wypadek - jedna osoba nie żyje, cztery ranne (ZDJĘCIA)

Śmiertelny wypadek pod Kolnem. Na drodze Cieciory - Popiołki śmierć poniosła 19-latka (ZDJĘCIA)
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
4 | 5 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
13 | 14 | ![]() |
![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 | ![]() |
22 | ![]() |
![]() |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | ![]() |
![]() |