eOstroleka.pl
Polska,

Miecugow przeprosił Joannę Lichocką. „Zrobił to w sposób żenujący” (WIDEO)

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
Grzegorz Miecugow (fot. youtube)Grzegorz Miecugow (fot. youtube)
REKLAMA
Grzegorz Miecugow, zgodnie z nakazem sądu, przepraszał na antenie TVN24 Joannę Lichocką za stwierdzenie, że sztab Jarosława Kaczyńskiego, znał wcześniej pytania, które zadawała dziennikarka.

Miecugow wygłaszając przeprosiny w programie tej stacji prowadzonym przez Jarosława Kuźniara stwierdził, iż oglądając debatę podczas kampanii prezydenckiej 2010 „poczuł się sprowokowany do wygłoszenia komentarza, iż mogło to wyglądać, że pan Kaczyński albo znał treść pytania, albo wręcz je podyktował”. Stwierdził to wówczas dwukrotnie - raz na antenie TVN24 i w wypowiedzi dla „Rzeczpospolitej”.

Przy okazji odczytywania oświadczenia Miecugow i Kuźniar zaczęli ironizować na temat dziennikarskiej rzetelności i obiektywizmu Joanny Lichockiej. Na koniec Kuźniar zdecydował, że na wszelki wypadek, także przeprosi dziennikarkę.

Na sposób, w jaki Miecugow dokonał przeprosin, ostro zareagował publicysta „Rzeczpospolitej" Krzysztof Feusette.

Dziś miał wygłosić oświadczenie - sprostowanie i przeprosiny. I zrobił to - w sposób żenujący i przynoszący wstyd już nie tylko jemu, ale wszystkim osobnikom płci męskiej. Obrażał Lichocką prawie każdym zdaniem, tyle że tym razem zabrakło mu odwagi, by pojechać po bandzie, więc z wdziękiem starego rzeźnika posługiwał się ironią jak siekierką, sarkazmem jak tłuczkiem, kpiną jak maczetą. Wtórował mu, a jakże, Kuźniar, o którego odwadze tchórze, myszy i skunksy wyją już pieśni do księżyca. Czegoś tak żenującego nie serwowano w polskich telewizjach od dawna - napisał Feusette.

Tutaj cały komentarz Krzysztofa Feusette[źródło: Niezależna.pl / wPolityce.pl]

Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×