Drogi w fatalnym stanie! Urząd Miasta wyjaśnia, co dalej z naprawami

O tym, jak wyglądają ostrołęckie ulice, informowaliśmy ostatnio w naszym serwisie. Otrzymaliśmy też wiele sygnałów od czytelników, że stan dróg jest katastrofalny. Co na to Urząd Miasta?
- Urząd Miasta Ostrołęki informuje, iż pracownikom urzędu znany jest stan dróg na terenie Miasta Ostrołęki. Naprawą uszkodzeń na podstawie uchwały nr 189/XVIII/2011 Rady Miasta Ostrołęki z dnia 24 listopada 2011 roku zajmuje się Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, który to dokonuje napraw na podstawie zleceń - czytamy w komunikacie.
Jak wygląda formalnie proces zgłaszania zlecenia wykonania napraw drogi? Okazuje się, że w tym miesiącu do MZOS-TiIT wysłano już dwa takie zlecenia. "Czekamy na ich realizację" - ze spokojem przyznają urzędnicy.
- Pracownik Wydziału Dróg po wykonaniu czynności związanych z przeglądem stanu dróg, przygotowuje zlecenie wykonania napraw przez MZOSTiIT. Zlecenia sporządzane są na bieżąco, w miarę potrzeb i bezzwłocznie przekazywane do realizacji. Tegoroczne zlecenia zostały przekazane do Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w dniach 3 i 17 stycznia. Czekamy na ich realizację - napisano na facebookowej stronie miasta.
Cóż, wypada jedynie trzymać kciuki za pracowników MZOS-TiIT, by oczekiwanie trwało nie trwało zbyt długo.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
30 | ![]() |
2 | 3 | ![]() |
![]() |
![]() |
7 | 8 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
14 | 15 | ![]() |
17 | 18 | ![]() |
20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | ![]() |
27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |