eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dzieci ze świetlicy środowiskowej z wizytą w ostrołęckiej komendzie

REKLAMA
Dzieci ze świetlicy środowiskowej odwiedziły komendę fot. eOstrołękaDzieci ze świetlicy środowiskowej odwiedziły komendę fot. eOstrołęka
REKLAMA
zdjecie 895
Grupa dziec ze świetlicy środowiskowej przy ulicy Jaracza odwiedziły w środę ostrołęckich funkcjonariuszy w ich siedzibie. Największe wrażenie na maluchach zrobiły policyjne radiowozy.

- Wczoraj po południu w komendzie pojawiły się dzieci ze świetlicy środowiskowej z ul. Jaracza w Ostrołęce. Dzieci odwiedziły m.in. salę odpraw, cele dla osób zatrzymanych, a to nie wszystko. Dużym zainteresowaniem cieszyły się radiowozy policyjne, a szczególnie fiat ducato wykorzystywany przez policjantów wydziału patrolowego. Dzieci spotkały się m.in. z naczelnikami wydziałów patrolowego i kryminalnego. Wczoraj padło wiele pytań na temat pracy policjanta. Wiele z nich dotyczyło tego, co należy zrobić by policjantem zostać. Na zakończenie policjanci zostali zaproszeni przez dzieci do szkół w których na co dzień się uczą, na podobne spotkania tylko tym razem z kolegami z klasy – informuje asp Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.
REKLAMA
zdjecie 895
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×