eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Dzień rodziny w ZSP w Goworowie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum szkołyfot. archiwum szkoły
REKLAMA
zdjecie 1628
„Rodzinę w swoim sercu noś...”- tak brzmiała  myśl przewodnia towarzysząca uroczystości zorganizowanej w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie.

Młodzież z ZSP w Goworowie wzruszyła do łez nie tylko przepięknymi piosenkami dla rodziców, podziękowaniami dla nich, ale też dając popis umiejętności aktorskich w przedstawieniu pt. "15 minut z życia rodziny". Sami też byli autorami. W spektaklu pokazali rodzicom, jak ci są dla nich ważni. „Dziecko pójdzie nie za radami rodziców, ale za ich przykładem” – to słowa jednego z młodych aktorów.

Młodzież udowodniła, że także szkoła to jedna, wielka rodzina. Podkreśliła, iż wychowawcy, nauczyciele, dyrekcja pełnią rolę w ich życiu rolę równie ważną jak rodzice.

Uroczystość odbyła się w piątek, 25 maja.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9  10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×