eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ewakuacja mieszkańców z dwóch bloków przy Cieplińskiego. Jest zagrożenie wybuchem [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9753
zdjecie 9753
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9753
Przez kilka godzin mieszkańcy dwóch bloków przy ulicy Cieplińskiego nie będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Wszyscy zostali ewakuowani po tym, jak straż pożarna wyznaczyła strefę zagrożoną wybuchem wytyczoną po awarii gazociągu.

Kilkanaście minut przed godziną 11:00 podczas prac ziemnych prowadzonych przy ulicy Cieplińskiego 12 w Ostrołęce doszło do uszkodzenia rury doprowadzającej gaz. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie gazowe.

Jak poinformował nas obecny na miejscu zdarzenia komendant ostrołęckiej straży pożarnej, starszy brygadier Jarosław Wilga, istniało duże zagrożenie eksplozją, stąd też decyzja o ewakuacji mieszkańców z dwóch bloków znajdujących się w zagrożonym rejonie.

Do działań związanych z naprawą uszkodzonego gazociągu przystąpili już pracownicy PG. Przewidywany czas usunięcia awarii to około 2 do 3 godzin.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24 dk25 dk26 dk27
 28 dk29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×