eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Ferie w mieście pełne uśmiechu" - dzieciaki bawiły się na całego! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7618
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Dzisiaj w Ostrołęce odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla kończących zimowe ferie dzieci - “Ferie w mieście pełne uśmiechu”. Wydarzenie to miało miejsce w Sali Zabaw “Morska Kraina” i okazało się przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę”.

Impreza była pełna zabawy i uśmiechu, z różnymi atrakcjami dla dzieci. Wśród nich były warsztaty slime, które przyciągnęły wiele młodych twórców. Dzieci miały okazję nauczyć się, jak zrobić własne slime, co było dla nich niezwykle ekscytującym doświadczeniem. Oprócz tego, były różne animacje, które dodały koloru i radości do wydarzenia.

Darmowy wstęp do sali zabaw był kolejnym atutem tego wydarzenia. Dzieci mogły do woli wyszaleć w sali zabaw, co sprawiło, że ten dzień był dla nich niezapomnianym doświadczeniem.

Cieszę się, że mogliśmy zorganizować dzieciom takie warsztaty. To było niesamowite doświadczenie dla nas wszystkich. Dzieci bawiły się świetnie, a ich uśmiechy były dla nas największą nagrodą. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.

- mówi Krzysztof Wojdyna, prezes stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne.

Z pewnością “Ferie w mieście pełne uśmiechu” zostaną zapamiętane przez wszystkie dzieci, które wzięły udział w tym wydarzeniu. Czekamy na kolejne edycje tej imprezy w przyszłości.

Jestem dumny, że mogłem wesprzeć tak wspaniałe wydarzenie. To była okazja dla dzieci, aby nauczyć się czegoś nowego i dobrze się bawić. Wierzę, że inwestowanie w takie inicjatywy to inwestowanie w przyszłość naszych dzieci.

- powiedział Mariusz Mierzejewski, miejski radny i jeden ze sponsorów wydarzenia.

“Ferie w mieście pełne uśmiechu” były możliwe dzięki partnerstwu Samorządu Województwa Mazowieckiego i stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne. Zaangażowanie obu podmiotów pomogło w zorganizowaniu tego wydarzenia, które przyniosło wiele radości i uśmiechu dzieciom spędzającym ferie w Ostrołęce.

Partnerstwo Samorządu Mazowsza przy organizacji warsztatów było dla nas wielkim zaszczytem. To była okazja, aby pokazać, jak ważne są dla nas dzieci i ich rozwój. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i przyczynić się do jego sukcesu.

- podsumował Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z warsztatów.

Partnerem wydarzenia był samorząd województwa mazowieckiego.

zdjecie

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×