zdjecie 8142
zdjecie 8142
2020-02-06T19:43:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ferie zimowe w Ostrołęce [SZCZEGÓŁOWY KALENDARZ IMPREZ]

REKLAMA
fot. Lauri Silvennoinenfot. Lauri Silvennoinen
REKLAMA
1
0
0

Ferie zimowe 2020 dla uczniów m.in. z województwa mazowieckiego zbliżają się wielkimi krokami. Jakie atrakcje czekają na dzieci i młodzież z Ostrołęki?

 
Zobaczcie oferty zajęć sportowych, kulturalnych, edukacyjnych, rozrywkowych i twórczych jakie w okresie dwutygodniowych ferii zimowych odbywały będą się w Ostrołęce. W organizację różnorodnych zajęć zaangażowały się wszystkie placówki działające pod szyldem Ostrołęckiego Centrum Kultury oraz MZOSTiIT, Park Wodny Aquarium, Multimedialne Centrum Natura, Biblioteka Pedagogiczna, Muzeum Kultury Kurpiowskiej, Sala Zabaw Morska Kraina,
 
Ferie z OCK – w ofercie zajęcia ogólnoplastyczne, warsztaty fotograficzne, teatralne, taneczne oraz plastyczno-techniczne.
 
Cooltowe Ferie 2020 – Kultownia na osiedlu Wojciechowice zaprasza m.in. na zajęcia taneczne, plastyczne oraz plastyczno-techniczne.
 
Ferie w MZOSTiIT – w programie gry i zabawy ruchowe, zajęcia dla aktywnych fizycznie, miłośników sportów walki, gier zespołowych, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego i stołowego oraz badmintona.
 
Zabawy na sztucznym lodowisku – w ofercie wypożyczalnia łyżew i moc atrakcji na profesjonalnie przygotowanej tafli lodowiska.
 
Ferie z Biblioteką Pedagogiczną – dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z zajęć plastycznych, zabaw w teatr, wirtualne podróże po Afryce czy podwodnym świecie. Niespodzianki i atrakcje – gwarantowane.
 
Ferie zimowe z Salą Zabaw Morska Kraina - organizatorzy zapewniają: zajęcia animacyjne i tematyczne, wycieczki, smaczne posiłki, watę cukrową i malowanie twarzy
 
Ferie w Muzeum Kultury Kurpiowskiej – atrakcyjne zajęcia pod hasłem „Sekrety mojej książki”. Tegorocznym zajęciom towarzyszyć będzie wystawa pt. „Radosław Nowakowski – W KRAINIE WOLNYCH KSIĄŻEK. Książka autorska, artystyczna i LiBeratura”. Każde dziecko uczestniczące
w warsztatach będzie mogło własnoręcznie wykonać swoją książkę, tzw. lapbooka.
 
Aktywne ferie z Projektem Radomir- Ferie z Radomirem to aktywna forma spędzania wolnego czasu. Sport to nie tylko piłka nożna ale także mało popularny wielobój atletyczny.
 
Ferie z parkiem Wodnym Aquarium – nauka pływania, pływanie za szóstkę, atrakcyjne zniżki rodzinne i pływanie bez limitu – to oferta przygotowana przez ostrołęcki aquapark.
 
Twórczo, aktywnie i w zgodzie z naturą – tak będą wyglądały ferie zimowe w Multimedialnym Centrum Natura
 
Ferie z Wojskami Obrony Terytorialnej- Jesteś uczniem lub studentem? Chcesz zostać żołnierzem Wojska Polskiego, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z dotychczasowych aktywności? Rozwiązaniem dla Ciebie jest służba w Wojskach Obrony Terytorialnej!
 
Ferie w Muzeum Żołnierzy Wyklętych -   ofertę zajęc dla dzieci i młodzieży przygotowało także Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Zespół edukatorów MŻW poprowadzi cykl „Ujęcie historii: warsztaty fotograficzne dla początkujących ze starymi zdjęciami w tle”. Na kursie poruszone zostaną między innymi następujące zagadnienia:

fotografia jako źródło historyczne
fotografia jako technika – kurs praktyczny
fotografia jako dzieło sztuki.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×