eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Festyn rodzinny w Pełtach [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 994
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W miłej, rodzinnej atmosferze upłynęło mieszkańcom gminy Myszyniec niedzielne popołudnie dzięki festynowi, który odbył się w miejscowości Pełty. W programie była moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Majowy festyn rodzinny w Pełtach odbył się na placu przed miejscową szkołą. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji. Była sportowa rywalizacja podczas meczu siatkarskiego, w którym zmierzyła się drużyna pani burmistrz Myszyńca z drużyną reprezentującą szkołę SIGiE w Pełtach, był pokaz sztuk walki w wykonaniu ostrołęckiego klubu Gladiator, konkurencje z nagrodami poprowadzone przez Akademię Piłkarską Kurpie.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przeprowadził konkurs wiedzy z zakresu bezpieczeństwa podczas rowerowych przejażdżek. Na najmłodszych czekał wielki bohater jednej z ulubionych bajek – sympatyczny Minionek, z którym można było zrobić sobie pamiątkową fotkę i przybić przyjacielską „piątkę”.

O część artystyczną zadbała Kapela od Kurpsi oraz gość specjalny – Wojciech Dudkowski z częścią zespołu Droga na Ostrołękę.

Na zakończenie festynu zaplanowano biesiadę z muzyką i ogniskiem.

 

Więcej o: Pełty, festyn, piknik

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×