eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Finał WOŚP w Ostrołęce: nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny!

REKLAMA
zdjecie 4036
REKLAMA

W niedzielę, 28 stycznia, odbędzie się finał 32. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki jest zakup sprzętu medycznego niezbędnego do walki ze skutkami pandemii koronawirusa covid-19. W Ostrołęce, jak co roku, przygotowano wiele atrakcji dla uczestników, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Na scenie w hai sportowej im. Arkadiusza Gołasia wystąpią znani i lubiani artyści, m.in. Gracyki - orkiestra tradycyjna, Golden Ladies, Madma, Mendorfina, Kalina Luchcinska i Hypnosaur.

Nie zabraknie też lokalnych talentów, które zaprezentują się w przeglądzie dziecięcym.

Miłośnicy zwierząt będą mogli podziwiać pokaz tresury psów w wykonaniu K9 Edamentus Training. Zaproszono również schronisko Canis z Kruszewa pod Ostrołęką oraz fundację Psiogress, która poprowadzi warsztaty.

W programie znajdą się także ciekawe pokazy sportowe w wykonaniu Bee Hero, Atleta i Bezwahania

Dla fanów adrenaliny przygotowano pokaz ratowniczy PSP, pokaz policyjnego pościgu. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze formy rozrywki, będą dostępne dmuchańce, warsztaty dla dzieci, malowanie twarzy, tatuaże i warkoczyki, piniaty, kiermasz książki i strefa gastronomiczna.

Oczywiście, nie może zabraknąć licytacji, w których będzie można wylicytować cenne przedmioty i usługi, oferowane przez sponsorów i wolontariuszy. Wśród nich znajdą się m.in. koszulki z autografami znanych sportowców, vouchery na usługi fryzjerskie i kosmetyczne, gadżety z logo WOŚP czy kolację z prezydentem miasta Łukaszem Kulikiem. Każdy, kto zechce wesprzeć szczytny cel, otrzyma tradycyjne czerwone serduszko.

W sobotę, 27 stycznia, będzie można również oddać krew w ramach akcji przygotowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie działające przy ostrołęckim szpitalu. Każdy dawca otrzyma los na losowanie. Akcja odbędzie się w godzinach 10:00-14:00 w punkcie krwiodawstwa w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w finale WOŚP w Ostrołęce. Pamiętajmy, że razem możemy zrobić więcej!

Szczegółowy program godzinowy ostrołęckiego finału WOŚP już wkrótce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12  13  14  15  16  17
 18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×