2015-05-12T12:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Firma „U Tereski” zdobywa kolejne laury programu „Doceń polskie”

REKLAMA
zdjecie 239
zdjecie 239
REKLAMA

Miesząca się w Aleksandrowie (gm. Lelis ) firma „U Tereski” została  jednym z laureatów audytu żywności Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Salceson i Kiełbasa gruba szynkowa tego producenta zostały nagrodzone certyfikatami „Doceń polskie”. Wyróżnienia nadane zostały na podstawie ocen przyznanych żywności przez ekspertów z branży spożywczej. Patronem honorowym programu „Doceń polskie” jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Nasze wyroby powstają wyłącznie z mięsa i naturalnych przypraw, nie zawierają konserwantów i jakichkolwiek innych dodatków poprawiających koloryt, trwałość, czy objętość produktu, stąd są polecane nawet najmłodszym konsumentom - zapewniają przedstawiciele Przedsiębiorstwa „U Tereski”.  Jak dodają, wyroby marki „U Tereski” są tworzone tradycyjnymi metodami, na podstawie rodzinnych receptur.  

- Wyraźny smak i aromat wędlin powstaje podczas powolnego wędzenia świeżym drzewem olchowym. Co nas wyróżnia od innych? Serce, które wkładamy do naszej pracy, gdyż w znacznej części wykonywana jest ręcznie – przekonują .

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów z Aleksandrowa (woj. mazowieckie) są wyniki niedawnego audytu programu „Doceń polskie”. Wyroby firmy „U Tereski” po raz kolejny zostały nagrodzone - Loża Ekspertów uhonorowała Salceson oraz Kiełbasę grubą szynkową tego producenta. Istotne jest, że Salceson został wyróżniony przez grono specjalistów po raz drugi. Warto przypomnieć, że podczas jednego z poprzednich audytów uznanie ekspertów zyskała także Kiełbasa pieprzowa.

Poza nagrodzonymi specjałami, asortyment „U Tereski”: obejmuje tradycyjne kiełbasy, kaszanki, boczki, balerony i wybór pasztetów. Uznanie najmłodszych zdobyły Kabanosy Stacha, które nie raz pełnią  rolę szybkiej i zdrowej przekąski w ciągu dnia. Producent proponuje także szynki i polędwice, jak również wędzone w całości udźce wieprzowe. Miłośnicy mięs znajdą „U Tereski” ponadto schab pieczony w ziołach, czy produkty długo dojrzewające.

Oryginalne wyroby „U Tereski” można kupić tylko w przyzakładowym sklepiku, w malowniczej i otoczonej lasami miejscowości  Aleksandrowie (gmina Lelis, obok Obierwi), mieszczącym się ok 15 km od Ostrołęki.

Źródło: www.utereski.pl
REKLAMA
Kalendarz imprez
październik 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8  9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
dk31  1  2  3  4  5  6
×