"Fundusze dla przedsiębiorców", czyli jak uzyskać pieniądze dla swojej firmy (VIDEO, ZDJĘCIA)
fot. J. PychGości przywitał prezydent Janusz Kotowski, który przypomniał o dużym projekcie realizowanym przez miasto, czyli o wydawaniu gazety "Wiadomości gospodarcze".
Dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego - Mariusz Popielarz - opowiadał uczestnikom spotkania o polityce regionalnej naszego województwa.
- Z początku województwo mazowieckie miało opóźnienia w korzystaniu z funduszy regionalnych - mówił Popielarz. - Szybko jednak nadrobiliśmy i teraz ma się to bardzo dobrze - podkreślał.
Swoje wystąpienia mieli także - Maciej Chmielewski z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Marek Mielnicki z Agencji Rozwoju Regionalnego Spółka z o.o. w Ostrołęce oraz Magdalena Waremczuk z Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw.



Zobacz również
Szkolenie dla organizacji pozarządowych (ZDJĘCIA)
Szkolenie fundacji WOŚP w Ostrołęce: Nauczyciele uczyli się ratować ludzkie życie (ZDJĘCIA)
92 bezrobotnych otrzymało po 19 tys. zł na własną firmę
Trzymaj Formę: Szkolenie na temat zdrowego odżywiania (ZDJĘCIA)
Transplantacja - dar życia. Spotkanie z prof. Nyckowskim (ZDJĘCIA)
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 | 1 | 2 |




1
6
13
20