zdjecie 9271
zdjecie 9271
2012-05-25T12:00:00+02:00 eOstroleka.pl
,

Galeria „Bursztynowa”: Trwają negocjacje z kolejnymi najemcami

REKLAMA
Zdjęcie główneTak będzie wyglądała galeria Bursztynowa w Ostrołęce
REKLAMA
Ostrołęka: Firma doradcza Cushman & Wakefield, która odpowiada za komercjalizację galerii „Bursztynowa”, cały czas prowadzi negocjacje z najemcami. Na razie podpisano umowy z dwoma dużymi marketami, ale do końca tego roku powinna zostać wynajęta większość powierzchni handlowej.

- W tym momencie mogę jedynie potwierdzić obecność dwóch marek - Tesco i Obi - mówi Tomasz Górski z Cushman & Wakefield. - Jesteśmy na etapie negocjacji z firmami zarówno międzynarodowymi, jak i lokalnymi - dodaje.

W Galerii „Bursztynowa” znajdą się, między innymi sklepy znanych marek modowych, sklep ze sprzętem RTV i AGD, duża sieciowa księgarnia, a także kilka lokali gastronomicznych.

- Musimy pilnować, aby w galerii był każdy typ działalności - opowiada Górski. - Chętnie współpracujemy również z lokalnymi firmami. Cieszy, że świadomość biznesowa ostrołęczan jest bardzo wysoka. Przedsiębiorcy przychodzą do nas już z konkretnymi propozycjami współpracy.

Przedstawiciel firmy Cushman & Wakefield, przewiduje, że do końca 2012 roku powinno być podpisane około 60 proc. umów z firmami, które będą prowadzić działalność w nowo budowanym obiekcie. Na bieżąco będziemy informować o kolejnych podpisywanych umowach.

Przypomnimy, że budowa galerii powinna rozpocząć się jeszcze w tym roku. Obiekt będzie miał powierzchnię około 32 tysięcy metrów kwadratowych, a prawie połowę z tego będą zajmować sklepy Tesco i Obi. Galeria będzie dysponowała także parkingiem dla tysiąca samochodów.

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Reprezentuje klientów na każdym etapie procesu najmu i inwestycji w nieruchomości oraz cieszy się silną pozycją na najważniejszych rynkach świata, o czym świadczy udział firmy w wielu istotnych transakcjach nieruchomościowych. Firma Cushman & Wakefield została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 14 000 pracowników w 235 biurach w 60 krajach. Oferuje pełen zakres zintegrowanych usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości na całym świecie, w tym usług w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, usług korporacyjnych, zarządzania nieruchomościami, obiektami i projektami, doradztwa i wyceny. Firma Cushman & Wakefield zarządza aktywami o wartości ponad 5,5 mld USD poprzez spółkę zależną Cushman & Wakefield Investors.
REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×