eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Golf jechał zygzakiem. Za kierownicą... pijany i bez prawa jazdy!

REKLAMA
zdjecie 6835
REKLAMA
zdjecie 6835
Posłuchaj

Policjanci z Posterunku Policji w Kadzidle zauważyli kierującego vw golfem na terenie tej gminy, którego sposób jazdy wskazywał, że za kierownicą siedzi pijany kierowca. Nie mylili się!

Auto nie było w stanie utrzymać swojego toru jazdy stwarzając przy tym zagrożenie zarówno dla kierowcy, jak i innych niewinnych użytkowników dróg.

Okazało się, że nieodpowiedzialnym kierowcą jest 39-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, alkomat wykazał w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Sprawdzenie 39-latka w policyjnej bazie danych wykazało, że miał on również prawa jazdy.

- Bezmyślnemu kierowcy udaremnioną dalszą jazdę, w najbliższym czasie czekają go surowe konsekwencję karne i finansowe. Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2 - mówi kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22  23  24 dk25
dk26  27  28 dk29 dk30  31  1
×