eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Goworowo: IX Przegląd Legend Mazowsza [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. goworowo.plfot. goworowo.pl
REKLAMA
zdjecie 3449
Zakończył się IX Przegląd Legend Mazowsza, cieszący się dużą popularnością. Po raz kolejny zdolni młodzi ludzie mogli zaprezentować się na sali pełnej widzów.

W przeglądzie udział wzięło siedem grup reprezentujących: Przedszkole Samorządowe w Goworowie, Publiczne Gimnazjum w Krasnosielcu, Szkołę Podstawową w Szczawinie, Publiczną Szkołę Podstawową w Krasnosielcu, Gimnazjum w Goworowie, Szkołę Podstawową w Pasiekach, Szkołę Podstawową w Kuninie

Komisja w składzie: Barbara Kuczyńska - kierownik GOKSiR Goworowo, Janina Kielak - filolog, Bernard Kielak - etnograf, uznała, że wszystkim artystom należy się pierwsze miejsce. Na każdą grupę czekał ciepły posiłek w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie.

Imprezę poprowadziła nauczycielka języka polskiego, członek Towarzystwa Przyjaciół Goworowszczyzny - Agnieszka Kosiorek.

Organizatorzy przeglądu:

Towarzystwo Przyjaciół Goworowszczyzny
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie
Zespół Szkół nr.1 w Goworowie.

Nagrody sfinansowano przez:

Starostwo Powiatowe Ostrołęka
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie
Proboszcz parafii Goworowo
REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×