Groźny wypadek w Wachu. Poszkodowana jedna osoba
fot. eOstroleka.plDo wypadku doszło kilka minut po godzinie 17:00 na żwirowej drodze prowadzącej przez kompleks leśny. Kierujący samochodem marki kia, 23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił panowanie na pojazdem, wypadł z drogi, otarł się o kilka drzew i ostatecznie dachował zatrzymując się na jednym z nich.
- W pojeździe oprócz kierowcy podróżowało jeszcze czworo pasażerów w wieku około 20 lat. Jedna z osób doznała obrażeń wymagających hospitalizacji – informuje aspirant Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usuwaniu skutków wypadku udział brały trzy jednostki strażackie – OSP Wach i OSP Kadzidło i JRG PSP Ostrołęka.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również

Kadzidło: Wypadek z udziałem motocyklisty

Wypadek na DK-53 w Antoniach
![Strażacka akcja w sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/pozar_klasztor.jpg)
Strażacka akcja w sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]
![Kolejny śmiertelny wypadek w Myszyńcu Starym! Zginął rowerzysta [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/wypadek1.jpg)
Kolejny śmiertelny wypadek w Myszyńcu Starym! Zginął rowerzysta [ZDJĘCIA]

Praca w Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Jest nabór na trzy stanowiska
![Wypadek w Gaczyskach. Lekarze walczą o życie kierowcy [FOTO]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/img-20190721-wa0000a.jpg)
Wypadek w Gaczyskach. Lekarze walczą o życie kierowcy [FOTO]
Wypadek w Myszyńcu
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |



1
5
8
17