eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Happy end w sprawie zaginięcia nastolatki z powiatu ostrołęckiego

REKLAMA
zdjecie 2684
zdjecie 2684
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 2684
zdjecie 2684
Posłuchaj

Kilka dni trwały intensywne działania policji, w które zaangażowani byli również mieszkańcy oraz lokalne media. Sprawa wzbudziła ogromne emocje i niepokój, bo chodziło o zaginioną nastolatkę z powiatu ostrołęckiego.

Poszukiwania prowadzone były zarówno na terenie Ostrołęki, jak i w okolicznych miejscowościach. Funkcjonariusze sprawdzali każdy sygnał, a do akcji włączyli się także internauci, udostępniając komunikaty i apelując o pomoc.

Na szczęście historia ta zakończyła się dobrze. W miniony piątek, 15 sierpnia, zaginiona mieszkanka gminy Rzekuń została odnaleziona. Nastolatka cała i zdrowa wróciła pod opiekę swoich bliskich.

Policjanci, którzy koordynowali akcję, dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do jej szczęśliwego finału. Jak podkreślają, w takich sytuacjach kluczowe znaczenie ma szybka reakcja i współpraca społeczności.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
 20  21 dk22  23  24  25  26
 27  28 dk29  30  31  1  2
×