2017-08-21T14:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Integracja w duchu sportowej rywalizacji w Nowej Wsi [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0

Po raz szósty w Nowej Wsi odbyły się Integracyjne Rozgrywki Sportowe dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, zorganizowane przez Integracyjny Klub Sportowy „Razem”.

Konkurencje sportowe przygotował i przeprowadził na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej  radny powiatu Waldemar Pędzich. Zawodnicy  rywalizowali w czterech konkurencjach: rzut piłką do kosza, przenoszenie piłki na rakietce tenisowej, rzut piłkami tenisowymi do celu, gra w bule.

Po zawodach sportowych odbył się coroczny bieg uczestników spotkania, po którym wszyscy udali się na poczęstunek. Został on przygotowany przez panie: Annę Grzegorczyk, Mirosławę Glinkę i Agatę Szczygieł. Po posiłku, kawie i słodkościach zostały rozdane nagrody za udział w konkurencjach i pamiątkowe medale dla uczestników. Uhonorowano statuetkami Mirosławę Glinkę i Annę Grzegorczyk oraz Waldemara Pędzicha za działalność na rzecz Integracyjnego Klubu Sportowego "Razem".

Punktem kulminacyjnym spotkania było losowanie roweru w konkursie poświęconym bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Konkurs przeprowadziła  Mirosława Glinka z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Rower wygrał Paweł  Kucaba. Na koniec odbyła się część taneczna. O dobrą zabawę zadbał zespół muzyczny "Nas Troje".

Wśród gości  imprezy byli: wicestarosta Krzysztof Parzychowski, radni sejmiku: Mirosław Augustyniak i Marian Krupiński. Nad przebiegiem spotkania czuwali: Leszek Kucaba - prezes klubu oraz członkowie zarządu: Alicja Gawrych i Janina Szulkowska.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli rozgrywki. A byli to: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, WORD w Ostrołęce, władze gminy Olszewo- Borki, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, sponsorzy, rodzice,  sympatycy.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3  4  5 6 7
 8 9 10 11 12 13 14
 15 16 17 18 19 20 21
 22 23 24 25 26 27 28
 29 30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń