2017-08-21T14:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Integracja w duchu sportowej rywalizacji w Nowej Wsi [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęcefot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA

Po raz szósty w Nowej Wsi odbyły się Integracyjne Rozgrywki Sportowe dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, zorganizowane przez Integracyjny Klub Sportowy „Razem”.

Konkurencje sportowe przygotował i przeprowadził na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej  radny powiatu Waldemar Pędzich. Zawodnicy  rywalizowali w czterech konkurencjach: rzut piłką do kosza, przenoszenie piłki na rakietce tenisowej, rzut piłkami tenisowymi do celu, gra w bule.

zdjecie 300
Po zawodach sportowych odbył się coroczny bieg uczestników spotkania, po którym wszyscy udali się na poczęstunek. Został on przygotowany przez panie: Annę Grzegorczyk, Mirosławę Glinkę i Agatę Szczygieł. Po posiłku, kawie i słodkościach zostały rozdane nagrody za udział w konkurencjach i pamiątkowe medale dla uczestników. Uhonorowano statuetkami Mirosławę Glinkę i Annę Grzegorczyk oraz Waldemara Pędzicha za działalność na rzecz Integracyjnego Klubu Sportowego "Razem".

Punktem kulminacyjnym spotkania było losowanie roweru w konkursie poświęconym bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Konkurs przeprowadziła  Mirosława Glinka z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Rower wygrał Paweł  Kucaba. Na koniec odbyła się część taneczna. O dobrą zabawę zadbał zespół muzyczny "Nas Troje".

Wśród gości  imprezy byli: wicestarosta Krzysztof Parzychowski, radni sejmiku: Mirosław Augustyniak i Marian Krupiński. Nad przebiegiem spotkania czuwali: Leszek Kucaba - prezes klubu oraz członkowie zarządu: Alicja Gawrych i Janina Szulkowska.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli rozgrywki. A byli to: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, WORD w Ostrołęce, władze gminy Olszewo- Borki, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, sponsorzy, rodzice,  sympatycy.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 707
Kalendarz imprez
wrzesień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1
×