eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Interwencja czytelnika: "Agresywna reklama w bankomatach"

REKLAMA
zdjecie 1109
zdjecie 1109
fot. Wikipediafot. Wikipedia
REKLAMA

Powiedzenie "wciskać coś do ręki" nabiera nowego znaczenia w przypadku reklamy jednego z banków, która stosowana jest... w bankomatach. O zjawisku występującym także w Ostrołęce napisał nam czytelnik Mariusz. Niestety, tego sposobu reklamy nie da się ominąć.

- W bankomatach jednej ze znanych sieci prowadzona jest bardzo agresywna reklama. Wraz z gotówką z urządzenia wychodzi ulotka wielkości banknotu. Zachęcani jesteśmy do wzięcia kredytu w jednym z banków, podany jest nawet adres i godziny otwarcia ostrołęckiego oddziału - pisze nam Mariusz. Według niego, taka forma reklamy przybiera agresywny wymiar, bo ulotka wciskana jest wszystkim użytkownikom bankomatu. - A co z młodymi ludźmi, którzy mogą być podatni na takie sugestie i wplątać się w niekorzystne rozwiązanie kredytowe? - pyta czytelnik.

Od redakcji: bankomaty tej sieci, o której pisze czytelnik, stosują taką formę reklamy już od 2011 roku. Współpracowały m.in. z jedną z sieci telefonii komórkowej. Reklama spotkała się z negatywnym oddźwiękiem, a wokół bankomatów roiło się od pogniecionych ulotek. Jednak jakby nie patrzeć - taka forma kampanii reklamowej jest dozwolona.

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś coś nadzwyczajnego, śmiesznego, a może masz problem, którym chciałbyś się podzielić? Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Kontakt: redakcja@eostroleka.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×