eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Jaguar i Daewoo. Niebezpieczny wypadek na lokalnej drodze. Znów pijany kierowca...

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
Wypadek na tysiąclatce, fot. KPP Maków MazowieckiWypadek na tysiąclatce, fot. KPP Maków Mazowiecki
REKLAMA

Pijany mężczyzna wsiadł za kierownicę Jaguara i na lokalnej drodze zderzył się z kierującą Daewoo. Dwie osoby z Tico trafiły do szpitala, a kierowca Jaguara wziął nogi za pas, zostawiając w aucie pijanego pasażera. Twierdził, że był w szoku, ale okazało się, że ma sporo na sumieniu.

Wypadek miał miejsce wczoraj o godzinie 14:00 na lokalnej drodze, znaną jako „tysiąclatka”. Na podstawie wstępnych ustaleń, kierowca samochodu Jaguar nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania, wskutek czego zderzył się z Daewoo. W wyniku tego zdarzenia 54-letnia kierująca Daewoo zjechała do przydrożnego rowu, a auto przewróciło się na bok.

Kierujący Jaguarem stracił panowanie nad autem i również wjechał do rowu. Kierowca Jaguara opuścił jednak miejsce wypadku, pozostawiając nietrzeźwego 32-letniego pasażera w aucie. Kierująca oraz 42-letni pasażer Daewoo odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Kierująca Daewoo była trzeźwa.

Funkcjonariusze policji z Makowa Mazowieckiego ustalili tożsamość kierowcy i udali się pod jego adres zamieszkania. Mieli podejrzenia, że mężczyzna może ukrywać się w domu. Policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu makowskiego, który przyznał się do prowadzenia pojazdu i ucieczki z miejsca wypadku. Wyjaśniał, że był w szoku. Został przewieziony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie jego stanu trzeźwości. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ten 42-latek okazał skrajną nieodpowiedzialność wsiadając za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Pamiętaj, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 2 lat. Jeszcze surowsze kary są przewidziane dla nietrzeźwych sprawców wypadków.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×