eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Janusz Kotowski: Kampania już jest brudna

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 5389
Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski udzielił wywiadu pismu samorządu lokalnego "Wspólnota". Jak przyznał, kampania wyborcza przed przyszłymi wyborami samorządowymi już jest brudna, choć jeszcze na dobre się nie zaczęła.

Włodarz naszego miasta znalazł się na okładce "Wspólnoty". Rozmowa dotyczyła głównie budowanego Muzeum Żołnierzy Wyklętych, ale zeszła także na tematy wyborcze.

- Sam nie mam wielkiego ciśnienia, jeżeli chodzi o zajmowane stanowisko. Nie podjąłem ostatecznej decyzji co do startu. Jeśli jednak stanę do walki, to z pełnym zaangażowaniem, bo jestem dobrze przygotowany i najlepiej znam problemy miasta. Poza tym Ostrołęka ma potężne wsparcie inwestycyjne ze strony rządu. Mam jednak świadomość, jak dużo moja praca kosztuje rodzinę. Kampania już jest brudna, choć na dobre się nie zaczęła. Co innego , gdy atakuje się mnie i mówi, że nie mam wizji, czegoś nie potrafię, jestem gruby czy chudy, ładny czy brzydki, a co innego gdy to dotyczy moich bliskich - mówi Janusz Kotowski.

Cały wywiad z prezydentem Ostrołęki przeczytasz w internetowym wydaniu "Wspólnoty".
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×