2017-12-08T12:56:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Ostrołęka,

Ruszają zapisy na 15. kurs "Bądź Bezpieczna"

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
W następnym tygodniu rozpoczynają się zapisy na kolejną bezpłatną edycję kursu samoobrony dla Pań ,,Bądź Bezpieczna”. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami kursu są: Prezydent Miasta Ostrołęki Pan Janusz Kotowski, Miasto Ostrołęka, Komenda Miejska Policji w Ostrołęce oraz Ubezpieczenia Sikorscy, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia.

Zapisy na kolejną XV już edycję szkolenia ,,Bądź Bezpieczna” ruszają w najbliższy poniedziałek od godz. 9:00. Zgłoszenia odbywają się w formie telefonicznej pod nr 29-760-14-89. Pamiętajmy, że  jedno połączenie, to jedno miejsce. Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest ukończony 16 rok życia. Dzwoniących prosimy o przygotowanie obok danych osobowych numeru telefonu oraz adresu email w celu dalszego kontaktu na linii organizator - uczestniczka.

Osoby biorące udział w szkoleniu tym samym wyrażają zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku do celów promocyjnych i szkoleniowych kursu. Uczestniczki podczas prowadzonego kursu będą szkolić się teoretycznie i praktycznie pod czujnym okiem, m.in. policyjnych instruktorów tj. sierż. Daniela Zaręby, który jest brązowym medalistą Polski  służb mundurowych w kickboxingu i zdobywcą Pucharu Europy w tej samej dyscyplinie.

Najwięcej zajęć odbędzie się z samoobrony. Poza tym odbędą się zajęcia z psychologii i wiktymologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeksu karnego w aspektach obrony koniecznej i stanu wyższej konieczności, a także zdrowego odżywiania. Podsumowanie kursu kończy się egzaminem w podziemiach Szkoły Podstawowej nr 10, podczas którego Panie w trakcie symulacji mogą w realnych warunkach sprawdzić umiejętności nabyte podczas kursu.

Kursantki będą mogły także sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie pod okiem doświadczonych instruktorów z klubu strzeleckiego Obrońca w Troszynie.  

Po przeprowadzeniu zapisów oficjalne rozpoczęcie kursu z udziałem Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce nadkom. Krzysztofa Szymańskiego, Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego oraz Danuty Sikorskiej z Ubezpieczenia Sikorscy, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia zaplanowane jest na 13 grudnia w siedzibie ostrołęckich policjantów przy ul. Korczaka 16 w Ostrołęce.  
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
 28 29 30 31  1  2  3
Dzisiaj:
Wydarzenia