2017-12-08T12:56:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ruszają zapisy na 15. kurs "Bądź Bezpieczna"

REKLAMA
REKLAMA
1
0
0

W następnym tygodniu rozpoczynają się zapisy na kolejną bezpłatną edycję kursu samoobrony dla Pań ,,Bądź Bezpieczna”. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami kursu są: Prezydent Miasta Ostrołęki Pan Janusz Kotowski, Miasto Ostrołęka, Komenda Miejska Policji w Ostrołęce oraz Ubezpieczenia Sikorscy, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia.

Zapisy na kolejną XV już edycję szkolenia ,,Bądź Bezpieczna” ruszają w najbliższy poniedziałek od godz. 9:00. Zgłoszenia odbywają się w formie telefonicznej pod nr 29-760-14-89. Pamiętajmy, że  jedno połączenie, to jedno miejsce. Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest ukończony 16 rok życia. Dzwoniących prosimy o przygotowanie obok danych osobowych numeru telefonu oraz adresu email w celu dalszego kontaktu na linii organizator - uczestniczka.

Osoby biorące udział w szkoleniu tym samym wyrażają zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku do celów promocyjnych i szkoleniowych kursu. Uczestniczki podczas prowadzonego kursu będą szkolić się teoretycznie i praktycznie pod czujnym okiem, m.in. policyjnych instruktorów tj. sierż. Daniela Zaręby, który jest brązowym medalistą Polski  służb mundurowych w kickboxingu i zdobywcą Pucharu Europy w tej samej dyscyplinie.

Najwięcej zajęć odbędzie się z samoobrony. Poza tym odbędą się zajęcia z psychologii i wiktymologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeksu karnego w aspektach obrony koniecznej i stanu wyższej konieczności, a także zdrowego odżywiania. Podsumowanie kursu kończy się egzaminem w podziemiach Szkoły Podstawowej nr 10, podczas którego Panie w trakcie symulacji mogą w realnych warunkach sprawdzić umiejętności nabyte podczas kursu.

Kursantki będą mogły także sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie pod okiem doświadczonych instruktorów z klubu strzeleckiego Obrońca w Troszynie.  

Po przeprowadzeniu zapisów oficjalne rozpoczęcie kursu z udziałem Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce nadkom. Krzysztofa Szymańskiego, Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego oraz Danuty Sikorskiej z Ubezpieczenia Sikorscy, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia zaplanowane jest na 13 grudnia w siedzibie ostrołęckich policjantów przy ul. Korczaka 16 w Ostrołęce.  

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1