eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Jasełka w Przedszkolu Miejskim Nr 17 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2791
zdjecie 2791
REKLAMA

Święta to czas niezwykły, czas magiczny, czas dobroci, refleksji nad tym co ważne i istotne. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewane kolędy, życzenia i obdarowywanie się prezentami – wszystko to szczególnie nas łączy.

W środę, 17 grudnia magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości udzieliła się gościom przybyłym do Przedszkola Miejskiego Nr 17 Kraina Misiów. Wśród nich byli rodzice dzieci z grupy „Kraina Misia Kolargola” oraz po raz drugi, podopieczni Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” z Panią dyrektor Iwoną Brzezińską.

Wszystkich zgromadzonych gości gorąco powitała Pani Danuta Gołaś, dyrektor przedszkola i zaprosiła na  Jasełka bożonarodzeniowe  przygotowane przez panie: Edytę Ducką i Joannę Krajewską, w wykonaniu grupy pięciolatków. Zgodnie z tradycją wystąpili              w nich: Maria i Józef, trzej królowie, pasterze i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć znane kolędy), został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami.

Ważnym punktem  spotkania była, przepełniona wielkim wzruszeniem,  chwila przekazania prezentów dla dzieciaków z „Korczakówki” i przedszkolaków z Krainy Misiów.   W imieniu wszystkich sponsorów (Dariusza Aleksandrowicza, Maksymiliana Gwiazdowskiego, Patryka Glinki, Jacka Żebrowskiego, Janusza Nakielskiego, Romana Tomczaka, Jacka Szczepanka, Tomasza Sobolewskiego, Bogdana Rochniaka, Dariusza Żebrowskiego, Adama Trzeciaka, Andrzeja Nakielskiego i Wojciecha Giersa) dokonali tego Państwo Mariola Szczepanek, Dariusz Aleksandrowicz, Patryka Glinka, Tomasz Sobolewski i Bogdan Rochniak . Wszyscy pokazali, że mają wielkie serca i potrafią dzielić się z innymi.

Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×