eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Już niebawem II Targi Ślubne i I Charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
fot. T. Mateusiakfot. T. Mateusiak
REKLAMA

Już 4 października w hali im. A. Gołasia odbędą się II Targi Ślubne Love. W tym roku nowością, która otworzy targi będzie I Charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych. Na uczestników targów będzie czekać wiele atrakcji, warsztatów, nagród i pięknych pokazów.

Targi to nie tylko spotkania, degustacje i rozmowy z licznymi wystawcami, ale także specjalnie przygotowane dla uczestników praktyczne warsztaty. W tym dniu odbędą się na scenie warsztaty  m.in. „Ślub jak z bajki” z dekoratorką weselną,  „Dekorowanie słodkości”, „Umowy weselne - na co zwrócić uwagę” nie zabraknie także nauki pierwszego tańca i wiele, wiele innych ciekawych atrakcji dzięki którym wyniesiecie praktyczną wiedzę.

Poza tym na Targach znajdziecie strefy:
- Uroda - gdzie będą konsultacje m.in z kosmyczkami, pokazy makijaży ślubnych i wieczorowych,
- Fit- gdzie dietetycy i trenerzy pomogą Wam stworzyć plan zdrowej diety i zestawu spersonalizowanych treningów, znajdziecie tam też stoiska ze zdrową żywnością,
- Dziecko - dmuchane zabawki i animacje dla dzieci zajmą maluchów na długie godziny,
- Moda - salony i sklepy z odzieżą wieczorową i ślubną.

W trakcie Targów odbędzie się pokaz mody wieczorowej, mody męskiej i pokaz sukien ślubnych.  Będziecie też mogli posmakować nie tylko smacznych ale i pięknych drinków oraz zobaczyć pokaz barmański. Targi osłodzi degustacja tortu oraz Loteria Główna z cennymi nagrodami! Każdy uczestnik przy wejściu otrzyma los - który ma szansę wygrać np. bony zniżkowe na zakup sukni ślubnej o wartości 1500 zł, bony zniżkowe na drink bar, bony na tort, a także biżuterię, zestawy kosmetyków, sesję zdjęciową, zabiegi kosmetyczne i masę innych nagród, które każdemu się przydadzą.

I Charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych

Nieważne, czy jesteś przed, czy po ślubie, czy uprawiasz sport systematycznie czy tylko rekreacyjnie - wystarczą buty sportowe i ślubna kreacja. Jeżeli nie masz własnej kreacji, to żaden problem, bo w pakiecie startowym znajdziesz nie tylko numer startowy, ale także dla Pań welon a Panów muszkę.

Biegniemy w szczytnym celu - dochód z pakietów startowych przeznaczymy na projekt Karolina Waleczna - który finansuje leczenie chorej na raka młodej ostrołęczanki.  

Dystans będzie na tyle krótki (1000 m)  by dosłownie każdy mógł pobiec. By dodać dreszczyk rywalizacji dla pierwszych trzech osób na mecie będą czekały cenne nagrody. Nagrodzeni zostaną też Ci co zadbają o swój strój ślubny. Przed biegiem odbędzie się oficjalna rozgrzewka, którą poprowadzą trenerzy fitness. Pakiet startowy to koszt 20 zł w tym uczestnik otrzyma atrybut biegu (welon lub muszkę, numer startowy, "coś na ząb" od firmy Melvit by odzyskać siły po biegu oraz liczne niespodzianki).  Zgłoszenia do biegu należy wysłać na: targislubnelove@wp.pl (imię, nazwisko, data urodzenia), ale jeżeli ktoś zdecyduje się w dniu biegu na start również będzie mógł wziąć udział - jego numer startowy zostanie wtedy wypisany ręcznie, Nie gwarantujemy, że wystarczy pakietów startowych dla wszystkich, którzy zapiszą się w dniu biegu - więc lepiej zróbcie to już teraz!

Bieg to dobra, szalona zabawa w szczytnym celu! Bądźcie tego dnia z nami! Liczymy na Was, wasze stroje i pozytywną energię!

Honorowy Patronat nad biegiem objął Jerzy Grabowski, Przewodniczący Rady Miasta. Targi Ślubne LOVE odbywają się pod Honorowym Patronatem prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego.

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej charytatywnej akcji osoby i firmy, które chciałyby nas wesprzeć przy organizacji biegu lub ufundować nagrody!

Kontakt dla wystawców i sponsorów: targislubnelove@wp.pl / tel. 666-059-154  lub tel. 535-360-060.

Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×