eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Kabaret z Konopi w Myszyńcu! Wiemy, jak zdobyć darmowe bilety

REKLAMA
zdjecie 7752
REKLAMA
zdjecie 7752
Posłuchaj

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu zaprasza na wydarzenie, które z pewnością poprawi humor każdemu mieszkańcowi regionu. Już w marcu na myszynieckiej scenie wystąpi popularny Kabaret z Konopi. To doskonała okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić wieczór w atmosferze pełnej żartów i pozytywnej energii.

Kiedy i gdzie?

Występ odbędzie się w środę, 18 marca 2026 roku. Artyści wyjdą na scenę o godzinie 18:00 w sali RCKK w Myszyńcu.

Jak zdobyć wejściówki?

Choć wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, organizatorzy przypominają, że liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Aby mieć pewność udziału w evencie, należy wcześniej odebrać darmowe bilety.

  • Start wydawania biletów: od poniedziałku, 2 marca 2026 r.

  • Miejsce: Sekretariat RCKK w Myszyńcu.

Warto się pospieszyć, ponieważ darmowe wejściówki na występy kabaretowe zazwyczaj rozchodzą się w błyskawicznym tempie. To świetna propozycja na kulturalne wyjście w gronie znajomych czy rodziny.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×