eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Kadzidło: Kolonie dla dzieci

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA
zdjecie 4508
Czterdzieścioro dzieci uczestniczy w koloniach letnich, zorganizowanych po raz pierwszy przez Gminę Kadzidło. Dzieci mieszkają w Krzyżach, znanej mazurskiej miejscowości wypoczynkowej.

Wypoczynek został połączony z wycieczkami, zwiedzaniem okolicy oraz zajęciami profilaktycznymi, poświęconymi zwalczaniu narkomanii, alkoholizmu oraz innych uzależnień. W sposób szczególny dziękujemy Pani Beacie Nalewajk, nauczycielce Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle, która jest pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia. Ten znakomity pomysł wsparł wójt Gminy Kadzidło uznając, że troska o los najmłodszych jest nie tylko powinnością, ale również najlepszą inwestycją, która będzie rozstrzygać o losie wspólnot lokalnych oraz narodowych.

Gmina Kadzidło wsparła letni wypoczynek dzieci kwotą 20 000 złotych, które zostały przekazane z gminnego funduszu profilaktycznego. Uczestnikom kolonii oraz opiekunom życzymy spokoju, słońca, wielu wrażeń oraz bezpiecznego wypoczynku.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×