eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Kapela Kurpiowska z Zawad" rozgrzewała publiczność zgromadzoną w świątecznym miasteczku wokół ratusza [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3449

Kapela Kurpiowska z Zawad zagrała dziś w świątecznym miasteczku, które powstało przy ostrołęckim ratuszu w ramach I Kurpiowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. 

Ludowa Kapela Kurpiowska z Zawad, która wystąpiła podczas części artystycznej jarmarku wprowadziła swoim repertuarem niesamowity klimat. Świąteczną atmosferę podkreślał sypiący z nieba śnieg, aromat wigilijnych potraw serwowanych na stoiskach wokół ratusza oraz blask światełek zdobiących Plac Bema i ostrołęcką “starówkę”.

Publiczność nagradzała występ muzyków gromikimi brawami po każdym z utworów.

Jutro pożegnamy jarmark i całe świąteczne miasteczko. Na pamiątkę zostanie ustrojona przez mieszkańców choinka. Nie może Was tam zabraknąć. Chwytajcie ozdoby w dłonie i o godzinie 16:00 widzimy się na Placu Bema!

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×