zdjecie 2617
zdjecie 2617
2018-11-27T17:24:29+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Klub przy Studziennej - autorski wieczór Małgorzaty Sambor Cao

REKLAMA
REKLAMA
0
1
0

Klub przy Studziennej zaprasza na autorski wieczór Małgorzaty Sambor Cao oraz na prezentacja jej najnowszej książki pt. "Punkt zwrotny".

 
Małgorzata Sambor-Cao – pisarka i samodzielny wydawca. Z odwagą wywróciła swoje życie do góry nogami i zaczęła dzielić się ze światem tym czego ją nauczyły porażki. Wykracza poza to, co znajome i bezpieczne, dzięki czemu realizuje swoje marzenia. Właśnie tym zaraża otoczenie i tych, którzy sięgną po jej książki.
 
Punkt zwrotny to tytuł najnowszej książki Małgorzaty Sambor Cao (książka ukazała się w październiku br.) Kolejny niecierpliwie wyczekiwany przez czytelników tom wyjątkowej, bestsellerowej powieści „Sapere Aude”. Autorka po raz kolejny zabiera nas w podróż nie tylko do kolejnego niezwykłego miejsca, ale przede wszystkim zaprasza do znalezienia w sobie odwagi do spojrzenia w głąb siebie, do odpowiedzenia sobie na pytanie czego tak naprawdę szukamy. Powieść mimo iż porusza bardzo ważne tematy i zmusza do zastanowienie się nad własnym życiem, czyta się z ogromną przyjemnością i niezwykle lekko. Czytelnik dosłownie płynie przez kolejne kartki, a książki nie sposób odłożyć póki nie dotrze się do ostatniej strony.
 
Paryż – miasto świateł i przez wielu nazywane miastem zakochanych.  Michael van Horn po przeżytej traumie i porażkach w poradzeniu sobie z tym co go spotkało, przyjeżdża tu z nadzieją na odzyskanie spokoju. Chce zapomnieć o przeszłości, o tym co przeżył w piwnicy w Milpa Alta. Ucieka przed problemami, z którymi sobie nie radzi, a przede wszystkim konsekwentnie ucieka przed sobą. Czy w końcu się zatrzyma? Czy będzie umiał skorzystać z szansy jaką los postawi mu na drodze?. Nie sposób zostać obojętnym po przeczytaniu tej emocjonującej lektury.
 
Przed i po spotkaniu możliwość zakupu książki w cenie promocyjnej z autografem autorki
Organizatorzy: MBP, SPBiK
 
28 listopada 2018 (środa), godz. 18.00
Klub przy Studziennej – Biblioteka ul. Gomulickiego 13
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
×