eOstroleka.pl
Region,

Kolejny śmiertelny wypadek na krajowej "ósemce"

REKLAMA
zdjecie 5732
eOstroleka.pleOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5732
Kierująca samochodem osobowym BMW 26-letnia mieszkanka powiatu zambrowskiego z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze uderzając w bariery ochronne.

Dziś około godz. 1:00 na trasie K-8 na 561 km doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Z wstępnych ustaleń wynika że kierująca samochodem osobowym BMW 26-letnia mieszkanka powiatu zambrowskiego z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze uderzając w bariery ochronne następnie wjechała do przydrożnego rowu.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł jeden z pasażerów, drugi pasażer i kierująca trafili do Szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Dalsze postępowanie w sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzi KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Niestety to już 4 wypadek śmiertelny w tym roku, 3 w miesiącu lutym. Łagodna zima w tym roku bez opadów śniegu sprawia, że kierujący nie zachowują należytej ostrożności, często przekraczają dopuszczalną prędkość. Dlatego apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Opady deszczu w ciągu dnia i zerowe czy ujemne temperatury w nocy sprawiają, że nawierzchnia jezdni jest śliska, zwiększa się ryzyko że pojazd wpadnie w poślizg, ponadto wydłuża się droga hamowania. Jeszcze raz apelujemy o zdrowy rozsądek i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.
Źródło: KPP w Ostrowi Mazowieckiej
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×