W środę, 24 czerwca, na rondzie Zbawiciela Świata w Ostrołęce doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Zdarzenie spowodowało chwilowe utrudnienia w ruchu, a na miejsce konieczna była interwencja policji.
Jak wynika ze wstępnych informacji naszej Czytelniczki, po zderzeniu między uczestnikami zdarzenia powstał spór dotyczący odpowiedzialności za kolizję. W związku z brakiem porozumienia kierowców na miejsce wezwano patrol policji, który prowadził czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.
Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Uszkodzone zostały jedynie pojazdy biorące udział w zdarzeniu.
Obecnie trwa ustalanie szczegółowego przebiegu zdarzenia. Do sprawy będziemy wracać po uzyskaniu oficjalnych informacji od policji.
Artykuł będzie aktualizowany.


fot. eOstroleka.pl



![Wypadek motocyklisty niedaleko Ostrołęki. Na jaw wyszła jego przeszłość [WIDEO]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/czarnia_wypadek.png)
![Groźny upadek na hulajnodze. Nastolatek doznał ciężkich obrażeń twarzy [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/wypadek_hulajnoga_goworowo.png)

![Wypadek na trasie Ostrołęka–Przasnysz. Przyczyna szokuje! [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/729099082_1567402088054711_2215199894116407448_n.jpg)
![Służby ruszyły do akcji po godz. 23:00. Wypadek pod Ostrołęką [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/wypadek_zamosc_20_06.png)
1
8