eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Kolizja w Skrzypku. Kierowca BMW trafił do szpitala

REKLAMA
zdjecie 5661
fot. archiwum eOstroleka.plfot. archiwum eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5661
Posłuchaj

W poniedziałkowy poranek, 18 sierpnia, w miejscowości Skrzypek (gmina Olszewo-Borki) doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem dostawczym.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb ratunkowych około godziny 8:00. Na miejsce skierowani zostali policjanci z ostrołęckiej drogówki.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że młody kierowca BMW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Auto dostawcze zatrzymało się, by skręcić w lewo na parking. W efekcie osobówka uderzyła w tył dostawczaka.

Sprawca zdarzenia został przetransportowany do szpitala. Jak informuje policja, sprawa nie zakończy się na mandacie – finał będzie miał miejsce w sądzie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×