eOstroleka.pl
Polska,

Kompani od kieliszka pobili się o Putina

REKLAMA
zdjecie 9637
Władimir Putin był przedmiotem sporu dwóch mieszkańców Olsztyna (fot. archiwum premier.gov.ru)Władimir Putin był przedmiotem sporu dwóch mieszkańców Olsztyna (fot. archiwum premier.gov.ru)
REKLAMA
zdjecie 9637

Dwóch pijanych mężczyzn z Olsztyna urządziło sobie karczemną awanturę o prezydenta Rosji Władimira Putina. Poglądy polityczne tak zaaferowały kompanów od kieliszka, że omal nie doszło do tragedii. Po bójce obaj potrzebowali pomocy medycznej.

Najpierw do szpitala, a następnie do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który pokłócił się ze znajomym o poglądy na temat prezydenta Rosji. 58-latek pobił swojego kolegę do nieprzytomności. Myśląc, że go zabił, postanowił popełnić samobójstwo. Kiedy nagle 62-latek ocknął się, pogodzony już ze śmiercią kolegi 58-latek postanowił go „dobić”. Całą awanturę zakończyli policjanci wezwani przez zaniepokojonych hałasem sąsiadów.

Do poważnej kłótni spowodowanej różnicą poglądów doszło w miniony czwartek w jednym z mieszkań na olsztyńskim Zatorzu. Dwóch mężczyzn w trakcie libacji alkoholowej pokłóciło się o prezydenta Rosji. Jeden z nich nie mógł wytrzymać narastającej w nim frustracji i pobił swojego kolegę do nieprzytomności. 58-latek myśląc, że zabił swojego kompana, chciał odebrać sobie życie. W trakcie samookaleczania się, jego znajomy nagle "ożył".

To nie spodobało się Krzysztofowi A., który pogodził się już ze "śmiercią" 62-latka. Postanowił dokończyć swoje dzieło. Na szczęście odgłosy awantury zaniepokoiły sąsiadów, którzy wezwali na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu w samą porę. Obaj mężczyźni potrzebowali pomocy medycznej. Zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli pijani – każdy z nich miał ponad 3 promile alkoholu w organizmach. 58-latek po ustaleniu wszystkich okoliczności zdarzenia prosto z placówki zdrowia trafił do policyjnej celi. W miniony weekend usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×