eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Koncert „Jeszcze nie zginęła…” w Muzeum Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj
Pełna sala wysłuchała koncertu "Jeszcze nie zginęła..." w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

Koncert odbył się w niedzielę 17 sierpnia, a zorganizowano o w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego i świętowania 105. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej.

Wystąpili zespół kameralny pod kierownictwem Bogny Dulińskiej oraz soliści: Emilia Klimczak, ostrołęczanka Martyna Ciok-Rycak, Michał Janicki oraz Krzysztof Ciupiński-Świątek.

Koncert podzielony był na dwie części. Na początku wykonano pieśni wojenne i legionowe, przeplatane wspomnieniami żołnierza walczącego w wojnie polsko-bolszewickiej.

W drugiej jego części zaserwowano licznie zgromadzonej publiczności piosenki z okresu międzywojennego.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×