zdjecie 9271
zdjecie 9271
2021-02-25T14:21:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Konkurs „Kupuję – nie ryzykuję!” oficjalnie rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
2
1
1

W ramach projektu „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” zorganizowano konkurs plastyczny i filmowy „Kupuję – nie ryzykuję!”. Do zmagań przystąpiło kilka placówek z naszego regionu. I miejsce zajął uczeń ze szkoły w Przystani.

Projekt pn. „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” ruszył już we wrześniu ubiegłego roku. Jego celem było zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego konsumentów poprzez wzrost ich wiedzy oraz świadomości zagrożeń, jakie mogą wystąpić podczas obrotu pieniędzmi - szczególnie podczas zakupów online.

Ostrołęccy policjanci zostali odpowiednio przeszkoleni w tym zakresie, dzięki czemu mogli  przeprowadzić w ramach tego projektu szereg spotkań informacyjno-edukacyjnych z młodzieżą oraz nauczycielami i dyrektorami placówek oświatowych.

- mówi podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do konkursu plastycznego i filmowego przystąpiły dwie szkoły podstawowe i szkoła średnia z naszego regionu. I miejsce w konkursie plastycznym zajął uczeń Szkoły Podstawowej w Przystani, Kacper Szczygieł.

 

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski wraz z Naczelnikiem Wydziału Prewencji kom. Piotrem Góralczykiem oraz funkcjonariuszami tego wydziału, którzy zachęcili Kacpra do wzięcia udziału w konkursie przekazali na ręce zwycięzcy dyplom oraz nagrody od partnerów projektu, w tym od Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona.

Szef ostrołęckiej policji pogratulował uczniowi wygrania konkursu. Podziękowania za wsparcie skierował także przybyłej także na uroczystość mamie oraz przedstawicielowi Szkoły Podstawowej w Przystani - Ani Niedźwieckiej i dyrektorowi tej placówki - Jerzemu Krukowi.

Z uwagi na pandemię uroczystość została przeprowadzona z ograniczoną ilością osób z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

 

 

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×