2019-10-31T13:02:29+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Kryteria wyboru automatów do gry w kasynie online: porady ekspertów

REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejsze automaty do gry są niesamowicie różnorodne. Ten, w który zdecydujesz się zagrać, może decydować nie tylko o tym, ile prawdziwych pieniędzy wygrywasz lub przegrywasz, ale także o tym, ile zabawy masz. Niektóre gry są o wiele bardziej zabawne niż inne, chociaż mogą Cię zabawiać za wysoką cenę. Inni mogą wydawać się nudno powtarzalni, ale są w stanie zapewnić prawdziwe jackpoty pieniężne, takie jak krowy gotówkowe. Oczywiście, wybór maszyn (na żywo lub online) powinien uwzględniać szereg ważnych kryteriów, w tym kilka czynników, które nie mają nic wspólnego z samą grą na automatach.

Przed rozpoczęciem gry

Na długo przed rozpoczęciem pierwszego spinu masz kilka pytań, na które należy odpowiedzieć, z których pierwsze brzmi: „Dlaczego grasz?”. Niektórzy gracze lubią automaty online dla samej zabawy i rozrywki. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, Twoim głównym celem powinno być ograniczenie strat i maksymalizacja czasu gry. Będziesz chciał poszukać automatów o niskich nominałach.

Z drugiej strony, może chcesz się wzbogacić. Jeśli chcesz jak najszybciej zdobyć dużą wygraną, gra na automatach o niskich nominałach będzie stratą czasu. Wypłaty są po prostu za małe. Zamiast tego szukaj wybranych progresywnych automatów i bądź gotów obstawić maksimum przy każdym spinie. Szczęście będzie głównym czynnikiem twojego sukcesu, a jeśli go masz, twoje zakłady muszą być odważne i nie nieśmiałe.

Wybór slota

Klasyczne trzy bębnowe automaty reprezentują najstarszy automat. Ich zaletami są prostota i łatwość gry. Dla każdego, kto jest zdezorientowany wieloma opcjami i preferuje prostą grę niskiego ryzyka, jest to najlepszy wybór. Wystarczy włożyć monetę lub kupić kredyty, pociągnąć w dół uchwyt lub nacisnąć przycisk „zakręć”. Zwykle mają stosunkowo wysokie wskaźniki wypłat, co może przełożyć się na dużą grę przy stosunkowo niewielkiej inwestycji.

Podobne w formie są pięciobębnowe automaty. Dwa dodatkowe bębny pozwalają im oferować znacznie lepiej płatne kombinacje - pięć symboli z rzędu. Jest to trudne do osiągnięcia, więc potencjalne wygrane są znacznie większe niż w przypadku klasyków. Takie maszyny są odpowiednie dla graczy, którzy lubią złożoność swoich gier i nie boją się zaakceptować umiarkowanego ryzyka w zamian za możliwość dużych wypłat.

Kombinacje

Większość wideo automatów ma obecnie funkcje „dodatkowej premii”. Oprócz jackpotów za ustawianie niektórych symboli, mają one specjalne kombinacje, takie jak „symbole wild” lub „losowe wygrane”, aby aktywować szanse na nagrody na ekranie bez rolek. Takie gry wydają się być bardziej niestabilne niż automaty do gry na bębnach. Również „rolki kaskadowe” są popularnym nowym formatem. Symbole wypełniają okno w wierszach i kolumnach. Kiedy pojawiają się zwycięskie kombinacje, wygrywające symbole znikają i są zastępowane nowymi symbolami, co stwarza dodatkowe możliwości wygranej bez grania większej liczby kredytów. Chociaż mogą być dość zabawne, takie automaty wymagają częstego łapania bonusów, w przeciwnym razie mogą szybko wyczerpać kredyty.

Wypłaty

Innym kryterium wyboru automatu do gry jest sposób przyznawania wypłat. Obecnie większość automatów do gry oferuje wiele linii wypłat, dzięki czemu wygrane mogą występować powyżej, poniżej lub wokół tradycyjnej poziomej linii środkowej. Większość automatów wieloliniowych oferuje od trzech do dwudziestu pięciu linii do gry jednocześnie. Niektóre z najnowszych maszyn oferują 60, 243, a nawet ponad 4000 linii wypłat. Mimo że dostęp do nich kosztuje więcej kredytów, przy każdym obrocie można spodziewać się niewielkich wygranych, co zwiększa emocje i rozszerza grę dla tych, którzy są w niej głównie dla zabawy.

Ci, którzy pragną zmieniających życie wygranych, powinni znaleźć tak zwane „progresywne” automaty. Ich jackpoty rosną nieprzerwanie, dopóki nie zostaną wygrane, często sięgając siedmiu lub nawet ośmiu liczb, nawet online. Aktualna wartość progresywnego jackpota pojawi się na wyświetlaczu nad automatem. Jest to zdecydowanie gra dla każdego, kto chce wygrać natychmiastową fortunę, ale z pewnością nie dla tych, którzy nie mogą znieść szybkiego przegrania. Nie zapomnij o regułach odpowiedzialnej gry.

Kalnedarz imprez
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  1