eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kto uszkodził zaparkowany pojazd? Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9393
REKLAMA
zdjecie 9393
Posłuchaj

Policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie uszkodzenia zaparkowanego pojazdu. Do zdarzenia doszło 6 lipca br. około godziny 20:10 w Ostrołęce na ul. Fieldorfa "Nila" 13, na parkingu przed sklepem spożywczym.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, nieznana kobieta kierująca pojazdem marki Opel podczas wykonywania manewru cofania uderzyła lewą przednią częścią auta w zaparkowanego również Opla. Po zdarzeniu pasażer pojazdu sprawcy zostawił za wycieraczką poszkodowanego auta numer telefonu, który – jak się później okazało – był nieprawidłowy. Następnie oboje oddalili się z miejsca zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc do osób, które były świadkami tej sytuacji, w szczególności do mężczyzny poruszającego się rowerem, który przewoził małe dziecko na foteliku. Świadek ten miał podejść do sprawców i prowadzić z nimi rozmowę bezpośrednio po zdarzeniu.

Funkcjonariusze apelują również do samego sprawcy o niezwłoczny kontakt z ostrołęcką policją celem wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub świadków zdarzenia prosimy kierować do policjanta prowadzącego sprawę pod numerem telefonu: 47 704 14 84 lub osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Korczaka 16. Każda, nawet z pozoru błaha informacja, może mieć istotne znaczenie dla sprawy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9  10 dk11
 12  13  14  15  16 dk17 dk18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  31  1
×