2017-07-31T11:45:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kubeł i Kotowski o ograniczeniach dla ciężarówek na „nowym moście” [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
1

Sprawa ograniczeń w korzystaniu z tzw „nowego mostu” dla ciężarówek zarejestrowanych poza Ostrołęką zdominowała tegoroczny zjazd transportowców odbywający się w miniony piątek w jednym z hoteli pod Ostrołęką.

Doroczny zjazd transportowców z regionu zorganizowało Zrzeszenie Przewoźników Drogowych w Ostrołęce. W programie imprezy przewidziano m.in. prezentacje najnowocześniejszego sprzętu wykorzystywanego przez transportowców. Jednym z ciekawszych puntów tegorocznego zjazdu była konferencja pod nazwą „Najnowsze zagrożenia i utrudnienia dla swobodnego wykorzystywania usług transportu drogowego w UN. dla polskiego transportu” z udziałem głównego inspektora transportu drogowego, Alvina Gajadhura.

W konferencji udział wzięli także przedstawiciele władz samorządowych, wśród których zabraknąć nie mogło prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego i starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. Byli także przedstawiciele największych w regionie firm transportowych.

Podczas konferencji główny inspektor transportu drogowego, Alvin Gajadhur przedstawił najnowsze osiągnięcia kierowanej przez siebie instytucji na polu walki z nieuczciwymi praktykami stosowanymi przez firmy polskie i zagraniczne. Gajadhur omówił także system umożliwiający egzekucję mandatów wystawionych dla zagranicznych kierowców czy też możliwości kontroli nad wydanymi zezwoleniami na transport.

W trakcie konferencji nie dało się uniknąć drażliwego tematu związanego z remontem „starego mostu” na Narwi w Ostrołęce oraz związanymi z tym ograniczeniami. Głos w tej sprawie najpierw zabrał starosta ostrołęcki, Stanisław Kubeł, wywołując tym samym do odpowiedzi prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego.

Co obaj panowie mieli sobie do powiedzenia w tej kwestii? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Po , 00:28 01-08-2017,   -
Piersi pierdu ja se zatwierduuuu😂
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  1  2