2018-04-12T14:12:10+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kurpiewski i Popielarz ostro o ostrołęckich politykach PiS. Padły nazwiska! (wideo)

REKLAMA
zdjecie 4270
REKLAMA
2
7
24

Podczas konferencji "Konwój Wstydu" w Ostrołęce lokalni politycy PO postanowili ujawnić informacje o powiązaniach działaczy PiS i ich rodzin z miejscowymi instytucjami. Adam Kurpiewski i Mariusz Popielarz nie przebierali w słowach, padły nawet konkretne nazwiska polityków PiS.

- Sami widzicie, że w ostatnim czasie próbujemy się dowiedzieć jakie nagrody zostały przyznane w Urzędzie Miasta i nie jest to ujawniane nawet radnym miejskim. Kolejna sprawa, to co się stało z Energą Elektrownią Ostrołęka. Zasiadają tam radni miejscy, ich synowie, współpracownicy. Wszystkie instytucje są obsadzone przez ludzi związanych z lokalnym PiSem. Młodzi ludzie zostają prezesami, synowie zostają wiceprezesami. Wszędzie jest ta sama korupcja polityczna i nepotyzm. Takie plakaty, jak widzimy za naszymi plecami, można też przedstawić z lokalnymi politykami - mówił podczas konferencji Platformy Obywatelskiej radny Adam Kurpiewski.

Wtórował mu Mariusz Popielarz, szef lokalnych struktur PO i dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce. - Nieudolność tej władzy stała się normą, przykłady mamy też w Ostrołęce. Kolega radny mówił, co się dzieje w spółce energetycznej Elektrownia Ostrołęka, gdzie całymi rodzinami obsadzają się działacze PiSu, m.in. żona byłego wiceprezydenta Pawła Stańczyka pracowała przez jakiś czas na specjalnie stworzonym dla niej stanowisku, którego wcześniej nie było. Dziś na tym stanowisku pracuje radna PiS Ewa Żebrowska-Rosak, osoba wyjątkowo pazerna, nieudolna oraz niekompetentna. Jest też syn wiceprezydenta Grzegorza Płochy. To nie koniec, lista wstydu jest znacznie dłuższa - grzmiał.

Konferencja "Konwój Wstydu" odbyła się 5 kwietnia w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×