eOstroleka.pl
Ostrołęka,

KWW "Ostrołęka dla Wszystkich" wychodzi do mieszkańców. Zobacz ZDJĘCIA

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

Przedstawiciele komitetu wyborczego "Ostrołęka dla Wszystkich" na czele z kandydatem na prezydenta Łukaszem Kulikiem ruszyli w miasto. Dziś zachęcali do podpisów pod listą poparcia oraz oddaniem głosu w zbliżających się wyborach samorządowych.

Przedstawicieli komitetu "Ostrołęka dla Wszystkich" ostrołęczanie mogli dziś spotkać niemal w samym centrum miasta, naprzeciw Ostrołęckiego Centrum Kultury. Kandydat na prezydenta Łukasz Kulik wraz ze Stanisławem Szatankiem i Jakubem Żmudzińskim rozmawiali z mieszkańcami o swojej wizji Ostrołęki. Zbierali także podpisy pod listami poparcia dla komitetu. Mieszkańcy chętnie zatrzymywali się, by porozmawiać o tym, co w Ostrołęce należałoby zmienić. To pierwszy komitet, który rozpoczął bezpośrednią kampanię wyborczą, stawiając na spotkanie z ostrołęczanami.

U boku Kulika stoi też Maciej Kleczkowski, radny Platformy Obywatelskiej , który nieoczekiwanie nie startuje z ramienia macierzystej partii. Tym bardziej to dziwi, że szef ostrołęckich struktur PO Mariusz Popielarz przyznał ostatnio, że Kleczkowski wciąż jest członkiem partii. W przeszłości radny Kleczkowski znalazł się na na liście hańby "Pulsu Biznesu", jako szwagier ówczesnego posła Andrzeja Kani.  Wymieniono tam nominatów Platformy, którzy w szybki sposób robili karierę na sowicie opłacanych posadach. Mijają lata, a Kleczkowski wciąż jest wicedyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce. W 2017 roku zarobił tam ponad 127 tysięcy złotych.

Radny Kleczkowski nie chciał pozować do zdjęć. Choć jedno mu trzeba oddać - był bardzo zajęty, gdyż częstował przechodzących ostrołęczan słodkościami. Pozostała część "Ostrołęki dla Wszystkich" była bardziej otwarta i z pewnością Łukasz Kulik tego dnia odbył wiele ważnych rozmów z mieszkańcami. Czy zaowocują one dobrym wynikiem wyborczym? Przekonamy się już 21 października br., to wtedy zaplanowano wybory samorządowe. Ewentualna druga tura odbędzie się 4 listopada.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×